Автомобільні лайфхаки: Як швидко та безпечно розморозити лобове скло машини

Відтавання обмерзлого скла в машині за допомогою обдування пічки може забрати чимало часу. Як зробити це ефективно, швидко та без жодного ризику, з'ясовував "Фокус", передають Патріоти України.

Щоб розморозити лобове скло в автомобілі, потрібно зробити простий розчин лише з двох інгредієнтів. Для цього знадобиться:

  • міцний алкогольний напій (горілка або самогон);
  • вода;
  • пляшка з розпилювачем.

Як швидко розморозити скло в автомобілі

Для того, щоб позбутися криги на склі, потрібно:

  1. Розвести алкоголь водою в пропорції 1:2 і налити його в розпилювач;
  2. Нанести розчин на скло;
  3. Видалити лід за допомогою м'якого скребка або щітки, коли він трохи розм'якшиться.

Важливо: у жодному разі не намагайтеся розморозити скло за допомогою гарячої води. Воно може лопнути через різкий контраст температур, особливо якщо вже є мікротріщини.

Як запобігти кризі на лобовому склі

Напередодні морозів накрийте скло автомобіля спеціальним чохлом або просто щільною тканиною відповідного розміру, затиснувши її дверима машини.

Також можна придбати спеціальний спрей "антилід", який не тільки зніме кригу, а й перешкоджатиме її появі. Як правило, такі засоби продаються на багатьох АЗС, у супермаркетах і спеціалізованих магазинах для автомобілістів.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...