Багато смачних котлет зі жмені фаршу - економний лайфхак на різні випадки життя

Будь-яка хороша господиня мріє досягнути того рівня, коли приготувати смачну й поживну страву вдається буквально "з нічого". Так вміли робити наші бабусі, коли не мали змоги дістати усі необхідні інгредієнти на ту чи іншу страву. На щастя, часи змінилися, проте економно вести господарство ніколи не буде зайвим, передають Патріоти України.

Якщо ви збираєтеся наробити гору котлет, а фаршу у вас зовсім небагато, не засмучуйтеся — один простий інгредієнт врятує ситуацію. Що додати до подрібненого м’яса, аби не зіпсувати його смаку, однак помітно збільшити кількість "сировини", розповідає odnaminyta.com.

Лайфхаки з приготування котлет

  1. Щоб із маленького шматочка фаршу вийшло багато котлет, потрібно скористатись "економним лайфхаком": просто додайте до заготівлі на котлети трохи відвареного рису. На смак каші практично не буде помітно, а от об’єм фаршу одразу збільшиться. Головне — не перестаратися, щоб замість котлет у вас не вийшли смажені голубці.
  2. Аби котлети не прилипали до пательні, вона має бути добре прогріта, з достатньою кількістю олії. Також важливо, щоб сковорідка була із товстим дном.
  3. Щоб зробити котлети соковитішими, деякі кулінари радять додавати до фаршу — безпосередньо перед смаженням — жменю дробленого льоду. Можна взяти і невеликий шматочок льоду й помістити його у центр котлети, яка вже смажиться на сковороді.

Полуниці буде більше в п’ять разів - вистачить одного підживлення!

субота, 25 березень 2023, 8:42

Є багато способів підживити полуницю. Починати радять вже у березні, коли плюсова температура триматиметься мінімум тиждень, а вночі на ґрунті не буде заморозків, передають Патріоти України. Після зими рослинам потрібен азот, тож можна використати міне...

Шановні українці, не прогавте! Коли Україна перейде на літній час

субота, 25 березень 2023, 8:28

Як завжди у цей день, у нас "вкрадуть" годину, "подаровану" восени. У 2023 році Україна перейде на літній час 26 березня. Під ранок стрілки годинників переводяться на одну годину вперед. . Переводити годинники в Україні почали ще 1981 року для економ...