Багаторічний жир у духовці піде легко та швидко: Як прибрати лише двома інгредієнтами

Очищення вашої духовки може бути одним із тих завдань, які ви постійно відкладаєте на довгий час. Однак важливо пам’ятати, що чиста духовка забезпечує безпеку при приготуванні їжі та запобігає появі неприємного запаху від застарілих жирових осадів. Позбутися жиру і бруду можна навіть без використання агресивних хімічних засобів, передають Патріоти України.

Все необхідне вже знаходиться у вашій кухонній шафі. Йдеться про доступні, але ефективні продукти, такі як харчова сода та оцет, пише express. Сода — це один з найбільш широко відомих та ефективних способів екологічного прибирання кухні. Цей натуральний розпушувач не тільки усуває неприємні запахи, але також може бути використаний для очищення духовок, мікрохвильових печей та навіть затирання плитки.

Як відчистити жир у духовці

  1. Візьміть невелику кількість води та змішайте її з харчовою содою, щоб вийшла паста.
  2. Поступово розподіліть цю пасту по внутрішній поверхні духовки, не забувши при цьому про полиці і скляні двері. Переконайтеся, що все покрито рівномірно і залиште на ніч.
  3. Наступного дня паста з харчовою содою має повністю висохнути.
  4. Наповніть порожній розпилювач пляшки нерозбавленим оцтом і ретельно розпорошіть його всередині духовки. Потім закрийте дверцята духовки і залиште на одну-дві години.
  5. Візьміть ганчірку або губку і обережно протріть поверхню, виконуючи кругові рухи. Жир видалятиметься легко.

От в чому причина! Яка помилка може зробити картопляне пюре сірим

понеділок, 11 грудень 2023, 8:14

Прикро, коли смачне та улюблене пюре набуває неприємного сірого кольору. Виглядає вкрай неприємно. Насправді воно повинно бути білого чи жовтуватого кольору. Є одна помилка, яка може стати причиною, чому пюре змінює колір, передають Патріоти України. ...

Ви будете здивовані! Що відбувається з тілом, якщо не носити білизну - цікаві факти й застереження

понеділок, 11 грудень 2023, 7:43

Спідня білизна виконує три основні функції: гігієнічну, захисну і терморегуляційну. Медики кажуть, що можна обмежити використання білизни під час нічного сну, однак повністю відмовлятися від спіднього точно не варто, передають Патріоти України. Є і поз...