Бережіть голови! Лютий принесе дві сильні магнітні бурі - названо найбільш небезпечні дати

У лютому 2023 року очікуються сильні магнітні бурі. У цей час багато людей відчувають головні болі, мігрені, втому, втрату сил, проблеми зі сном та підвищений тиск, передають Патріоти України.

Вчені та лікарі офіційно не підтвердили зв’язок між космічним явищем та поганим самопочуттям.

Що таке магнітна буря

Земля має сильне магнітне поле. Це своєрідний купол, який захищає усе живе на планеті від шкідливих космічних явищ.

Електромагнітна активність на сонці відбувається постійно, з різною інтенсивністю, спричиняючи викиди корональної маси та сонячні спалахи. Ці викиди, досягаючи Землі, стикаються із захисним "куполом". Магнітне поле планети змінюється, коливається, збурюється. Це і називають магнітними бурями.

Простими словами, магнітні бурі – це захисні реакції Землі.

У1859 році вчені зафіксували наймасштабнішу магнітну бурю в історії. В той час вже був винайдений телеграф. Геомагнітні коливання призвели до збоїв в роботі телеграфів в Європі та США.

Науковці стверджують: якби буря такої потужності відбулася зараз – це призвело би до справжньої катастрофи.

Коли очікувати магнітних коливань у лютому 2023

Небезпечним буде період з 5 по 15 лютого. Найсильніші магнітні бурі очікуються 5 та 10 лютого. У ці дні краще відмовитися від важкої роботи, приділити увагу здоров’ю, піти на легку прогулянку. 5 лютого – неділя, тому, якщо є можливість, проведіть день вдома або на свіжому повітрі.

Середня за інтенсивністю буря буде 7 лютого.

Метеозалежні люди можуть відчувати головний біль 15 лютого. Очікуються слабкі магнітні коливання.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...