Бережіть голови! Лютий принесе дві сильні магнітні бурі - названо найбільш небезпечні дати

У лютому 2023 року очікуються сильні магнітні бурі. У цей час багато людей відчувають головні болі, мігрені, втому, втрату сил, проблеми зі сном та підвищений тиск, передають Патріоти України.

Вчені та лікарі офіційно не підтвердили зв’язок між космічним явищем та поганим самопочуттям.

Що таке магнітна буря

Земля має сильне магнітне поле. Це своєрідний купол, який захищає усе живе на планеті від шкідливих космічних явищ.

Електромагнітна активність на сонці відбувається постійно, з різною інтенсивністю, спричиняючи викиди корональної маси та сонячні спалахи. Ці викиди, досягаючи Землі, стикаються із захисним "куполом". Магнітне поле планети змінюється, коливається, збурюється. Це і називають магнітними бурями.

Простими словами, магнітні бурі – це захисні реакції Землі.

У1859 році вчені зафіксували наймасштабнішу магнітну бурю в історії. В той час вже був винайдений телеграф. Геомагнітні коливання призвели до збоїв в роботі телеграфів в Європі та США.

Науковці стверджують: якби буря такої потужності відбулася зараз – це призвело би до справжньої катастрофи.

Коли очікувати магнітних коливань у лютому 2023

Небезпечним буде період з 5 по 15 лютого. Найсильніші магнітні бурі очікуються 5 та 10 лютого. У ці дні краще відмовитися від важкої роботи, приділити увагу здоров’ю, піти на легку прогулянку. 5 лютого – неділя, тому, якщо є можливість, проведіть день вдома або на свіжому повітрі.

Середня за інтенсивністю буря буде 7 лютого.

Метеозалежні люди можуть відчувати головний біль 15 лютого. Очікуються слабкі магнітні коливання.

От у чому секрет! Як повернути м'якість махровим рушникам і як зробити так, щоб вони залишалися м'якими

неділя, 3 березень 2024, 21:09

Махрові рушники є невіддільною частиною нашого повсякденного комфорту у ванній кімнаті. Однак з часом вони можуть стати жорсткими та грубими, що значно знижує їхню приємність у використанні, передають Патріоти України. Важливо знати, як правильно догля...

Справжня магія! ТОП-5 кімнатних квітів, які здатні привернути в життя любов

неділя, 3 березень 2024, 17:07

Кожна людина хоче, щоб у її житті панували любов і гармонія. А як досягти бажаного. Якщо вам відгукуються прикмети, оберіть кілька кімнатних квітів, які здатні привернути кохання та розуміння в житті. Ось які квіти можна використовувати для залучення к...