Бережіть голови! Підвищена сонячна активність нагадає про себе: Календар магнітних бур на червень

У червні очікується пʼять періодів магнітних бур, причому підвищена сонячна активність даватиметься взнаки із самого початку місяця. Деякі бурі будуть одноденними, а інші затягнуться на кілька днів, передають Патріоти України.

Як відомо, магнітні бурі можуть впливати на самопочуття частини населення Землі. Саме тому варто заздалегідь знати небезпечні дати, аби встигнути підготуватися до геомагнітних сплесків.

Так, згідно з одним із прогнозів, перша з бур очікується вже 2 червня, а наступні – 10 і 16 червня. Вони будуть слабкими (4 бали). Наступна така буря накриє планету наприкінці місяця – 30 червня. З 18 по 20 червня на метеозалежних людей чекає більш серйозне випробування – сильна магнітна буря (5 балів).

Інший прогноз трохи відрізняється від першого. Згідно з ним, наступний місяць розпочнеться із слабкої бурі, а вже 2 червня вона стане сильною. Також слабкій бурі 30 червня можуть передувати два днів сплесків середньої потужності. Так, попередньо слабкі бурі очікуються 1, 7, 16 та 30 червня, середні – 10, 28 та 29 червня, а сильні – 2, 18, 19 та 20 числа.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...