Бережіться! Дуже популярний напій може викликати зупинку серця - не варто вживати взагалі

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Як енергетики впливають на здоров'я - читайте в матеріалі ТСН.ua. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляє видання Express, передають Патріоти України.

Чим шкідливі енергетики для серця

З посиланням на дослідження видання зазначає, що вживання великої кількості енергетичних напоїв може стати причиною раптової зупинки серця навіть у цілком здорових людей.

Як пояснюється, в енергетиках використовують кофеїн у високих концентраціях, хоча він і замаскований під виглядом різних речовин. Наприклад, гуарана. Її отримують з рослини і вона є ідентичною тому кофеїну, який міститься в каві.

Видання зауважує, хоч кофеїн і вважається безпечним, однак у великих дозах він може мати серйозні побічні ефекти. А в гуарані вдвічі більше кофеїну, аніж у кавових зернах. Також, як звертають увагу дослідники, її часто змішують з іншими популярними речовинами — таурином та женьшенем. В таком разі гуарана може створювати невизначені властивості.

Дослідники ще раніше наголошували, що раптові зупинки серця у молодих людей часто спостерігаються саме після змішування енергетичних напоїв з алкоголем.

Таке може спричинити критичні і рідко незворотні серцево-судинні захворювання у здорових молодих людей. Як припускають вчені, таке може траплятися через аритмію. Аритмія серця — порушення чергування й частоти серцевих скорочень. У тяжких випадках такий стан може викликати хаотичні та швидкі електричні сигнали, які надходять до нижніх відділів серця. Якщо протягом кількох хвилин серцевий ритм не відновиться, це може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям і навіть спричинити смерть.

Городникам на замітку! Обробіть картоплю цим розчином - ізабудете про колорадських жуків

вівторок, 16 квітень 2024, 18:44

Найкращі народні засоби для обробки картоплі від шкідників та хвороб: поради досвідчених городників, передають Патріоти України. Щоб шкідники трималися подалі від грядки з картоплею, її слід обробити перед висаджуванням цими засобами. Тоді влітку можна...

Треба лише кілька хвилин! Психологічний тест у картинці дасть відповідь на питання, яке вас найбільше хвилює

вівторок, 16 квітень 2024, 18:12

Цей психологічний тест допоможе розібратися у проблемах, які зараз вас хвилюють найбільше. Оберіть картинку, а вона дасть відповідь на усі питання, передають Патріоти України. Проблема насправді серйозніша, ніж здається на перший погляд. Можливо, рішен...