Бережіться! Названо продукти, які "вбивають" імунітет

Харчування дуже сильно впливає на імунітет - за допомогою нього можна у найкоротші терміни активувати резервні сили організму, які дозволять боротися з різними інфекціями, передають Патріоти України.

Деякі продукти ми вважаємо виключно корисними, однак вченими доведено, що при вживанні у великій кількості вони можуть негативно позначитися на здоров'ї.

Мало кому відомо, але при надмірному споживанні сиру, даний продукт виводить з ладу захисні системи організму. Хоча якщо їсти помірними порціями, то Вам нічого не загрожує.

Ковбаса та ковбасні вироби. У подібні продукти дуже часто додають глутамат натрію. І чим більше цієї речовини в організмі, тим менше сил у організму чинити опір атак вірусів та бактерій.

Алкоголь. Крім усім відомих попереджень медиків про шкоду алкогольних напоїв, пиво, горілка, віскі та інші спиртовмісні напої вимивають поживні речовини і лейкоцити з крові людини.

Надлишок тваринного білка. Імунітет може дати збій, якщо відчує на собі надлишок у раціоні м'ясних страв. Ця їжа вважається "важкою" і для її перетравлення організм витрачає багато енергії. Тому на боротьбу з хворобами сил може не залишитися.

Хіти тижня. Доступна кожному: Вчені назвали кашу, яка продовжує молодість

вівторок, 4 серпень 2020, 20:30

Медики назвали кашу, яка найкраще сприяє збереженню молодого зовнішнього вигляду. Ще за часів Київської Русі вона вважалася однією з найбільш корисних, передають Патріоти України. Люди вірили, що пшенична каша зміцнить здоров'я на довгі роки вперед. Т...

Дуже смачно! Як приготувати незвичайний пиріг "Ранкова роса" (рецепт, фото)

понеділок, 3 серпень 2020, 8:26

"Однажды в кулинарном блоге своей хорошей знакомой я увидела очень красивый пирог в разрезе. Мне так сильно понравился этот рецепт, и я решила его повторить", - йдеться у блозі 7dach.ru, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Когда впервые я приго...