Бережіться! Названо продукти, які "вбивають" імунітет

Харчування дуже сильно впливає на імунітет - за допомогою нього можна у найкоротші терміни активувати резервні сили організму, які дозволять боротися з різними інфекціями, передають Патріоти України.

Деякі продукти ми вважаємо виключно корисними, однак вченими доведено, що при вживанні у великій кількості вони можуть негативно позначитися на здоров'ї.

Мало кому відомо, але при надмірному споживанні сиру, даний продукт виводить з ладу захисні системи організму. Хоча якщо їсти помірними порціями, то Вам нічого не загрожує.

Ковбаса та ковбасні вироби. У подібні продукти дуже часто додають глутамат натрію. І чим більше цієї речовини в організмі, тим менше сил у організму чинити опір атак вірусів та бактерій.

Алкоголь. Крім усім відомих попереджень медиків про шкоду алкогольних напоїв, пиво, горілка, віскі та інші спиртовмісні напої вимивають поживні речовини і лейкоцити з крові людини.

Надлишок тваринного білка. Імунітет може дати збій, якщо відчує на собі надлишок у раціоні м'ясних страв. Ця їжа вважається "важкою" і для її перетравлення організм витрачає багато енергії. Тому на боротьбу з хворобами сил може не залишитися.

Хіти тижня. Приваблює низькою ціною, але дуже токсична! Названо найнебезпечнішу рибу на прилавках українських супермаркетів

середа, 14 квітень 2021, 21:00

Експерти розповіли, яка риба несе велику небезпеку для здоров’я людини. Так, багато хто знає про те, що риба неймовірно корисна для організму людини. Тому що в ній міститься багато корисних речовин. Але також існують ті види риб, які неймовірно небезпе...

Корисний лайфхак: Як треба зберігати каву, щоб вона не розгубила свій аромат і смак

середа, 14 квітень 2021, 18:15

Так часто буває - купуєш каву про запас, тримаєш в упаковці і п'єш, доки вона не закінчиться. Тільки часто стається нерозуміння - чому щоразу смак і аромат кави стає гіршим. Відповідь на поверхні - вона абсолютно неправильно зберігається. Її "не влашто...