Бережіться! Названо продукти, від яких потрібно відмовитися жінкам після сорока років

Після сорока років варто переглянути свій раціон і відмовитися від деяких продуктів. Оскільки їх вживання негативно буде позначатися на фігурі, передають Патріоти України.

Зокрема, мова йде про газовані напої. Від газованої води варто відмовлятися всім. Дослідження пов'язують регулярне вживання солодких напоїв із захворюваннями серця, які є головною причиною смерті.

Крім того, дослідження, в якому брали участь 80 тис. людей показало, що у тих, хто вживав в день банку газованої води, ризик розвитку подагри був на 75% вищий, ніж у жінок, які рідко вживали такі напої.

Також варто відмовитися від вживання батончиків для схуднення. Батончики, особливо їх протеїнові варіанти, можуть бути чудовою альтернативою ланчу. Однак багато подібних продуктів також шкідливі, як і їхні звичайні версії. Цукор і пальмова олія, які додаються низкою виробників, можуть привести до запалень, а також набору зайвих кілограмів.

Не варто їсти і оброблене м'ясо. М'ясні делікатеси відмінно підходять в якості перекусу або закуски. Але в них містяться канцерогенні нітрати і величезна кількість солі, що підвищує тиск.

Дослідження, опубліковане в журналі European cytokine Network, показало, що нітрати збільшують окислювальний стрес, який може пошкодити колаген і еластин в шкірі, що збільшить кількість зморшок.

Вчені були дуже здивовані: Що найкраще допомагає навчатися

субота, 24 жовтень 2020, 15:42

Готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе. Бельгійські вчені довели, що найкраще та найшвидше навчитися чомусь можна у незнайомому місці. Тому вчити уроки чи готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе, ніж вдома. А уроки на вулиці під час екскурсії, д...

Рецепт вафельних трубочок: Як приготувати улюблені ласощі дитинства

субота, 24 жовтень 2020, 8:30

Смак ніжних, солодких і хрустких вафельних трубочок зі згущеним молоком або кремом знайомий нам усім з дитинства. Цей апетитний десерт став улюбленими ласощами багатьох дітей, та й дорослим сподобається ці ласощі, передають Патріоти України. Приготуват...