Без зайвих зусиль! Вчені визначили спосіб схуднути без дієт та тренувань

Вчені з Університету Хуарес-дель-Естадо-де-Дуранго в Мексиці з'ясували: повільне харчування ефективно допомагає скинути вагу, передають Патріоти України.

Як повідомляє Оxu.az з посиланням на журнал Pediatric Obesit, команда вчених набрала 54 добровольці, яких розділила на дві групи. Члени першої мали пережовувати кожен шматок їжі протягом 30 секунд, друга група їла з нормальною швидкістю.

Експеримент тривав рік, тим часом піддослідні не займалися фізичними вправами та не сиділи на спеціальних дієтах. Через пів року дослідження учасники першої групи втратили близько 2 кг (від 3% до 5% своєї ваги за рік), а добровольці з другої групи набрали більше ніж 3 кг (за рік додали від 7% до 8% від початкової ваги).

"Повільний прийом їжі ефективний, тому що він дає організму більше часу зрозуміти, що шлунок наповнений. Якщо з'їсти їжу занадто швидко, то мозок не встигне зрозуміти, що людина сита, і почуття голоду не пропаде. Людина переїдатиме", - зазначили вчені. Дослідники також порадили випивати склянку води перед їдою та уникати перекусів для досягнення більш вираженого результату.

Городникам на замітку! Обробіть картоплю цим розчином - ізабудете про колорадських жуків

вівторок, 16 квітень 2024, 18:44

Найкращі народні засоби для обробки картоплі від шкідників та хвороб: поради досвідчених городників, передають Патріоти України. Щоб шкідники трималися подалі від грядки з картоплею, її слід обробити перед висаджуванням цими засобами. Тоді влітку можна...

Треба лише кілька хвилин! Психологічний тест у картинці дасть відповідь на питання, яке вас найбільше хвилює

вівторок, 16 квітень 2024, 18:12

Цей психологічний тест допоможе розібратися у проблемах, які зараз вас хвилюють найбільше. Оберіть картинку, а вона дасть відповідь на усі питання, передають Патріоти України. Проблема насправді серйозніша, ніж здається на перший погляд. Можливо, рішен...