Безпечне миття вікон з боку вулиці - як зробити це без ганчір'я, натирання і, найголовніше, без розводів (відео)

З приходом теплої пори року ті мешканці багатоповерхівок, чиї житла не постраждали від варварських ракетних ударів рашистів, стикаються з іншою проблемою: потрібно помити вікна з боку вулиці, передають Патріоти України.

Але деяким нашим співгромадянам страшно ставати на стілець і балансувати на великій висоті, інші просто не можуть дотягнутися до всіх вікон через вік або невелизростання.

Вирішити проблему за допомогою свого ноу-хау пропонує блогер із міста Кам'янське (відео було записано до війни). Для миття вікон на балконі Андрій пропонує відмовитися від ганчірки, а використовувати швабру, відро з водою, обприскувач та будь-який миючий засіб.

Миючий засіб заливається в обприскувач, і струмінь спрямовується на скло. Після цього беремо швабру і, не віджимаючи її, починаємо мити шибки. Потім в обприскувач набирається звичайна вода з-під крана, і з її допомогою змивається мильна піна.

«Завдяки цьому способу не потрібно підніматися на балкон, ставати на стільці і т.д. І, найголовніше, не буде жодних розводів», — зазначає автор відео.

Добрива бувають небезпечними! ТОП-5 загроз вашому врожаю

середа, 29 червень 2022, 11:22

Кожен дачник хоче, щоб його урожай був хорошим, міцним і корисним, тому використовує різні добрива. Деякі засоби призводять до плачевних результатів, передають Патріоти України. Якщо ви не хочете замість пишного врожаю отримати хворі рослини і залишити...

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...