Біди не уникнути: Які неприємності може спричинити миття вікон після заходу сонця

Старші люди завжди кажуть, що усі справи потрібно робити поки світить сонце, а після його заходу краще вже нічого не починати. Так, дехто ніколи не виносить сміття з будинку ввечері та не дає в гроші борг навіть найріднішим, передають Патріоти України.

Окрім того, багато хто старається не стригтися та не голитися ввечері. Також після заходу сонця багато людей вже не беруться до прибирання, а саме – до миття вікон. Главред дізнався, чому не рекомендується мити вікна ввечері та які прикмети пов'язані з миттям вікон.

Чому не можна мити вікна ввечері

Здавна відомо, що після заходу сонця світом розгулює нечиста сила, яка любить усім шкодити. Саме тому усі вечірні справи відкладаються до наступного дня. Згідно з повір'ям, миття вікон увечері негативного впливає на усіх мешканців дому.

По-перше, миття вікон увечері призводить до того, що ви вимиваєте усе благополуччя зі свого будинку. Натомість невдачі просто рікою ллються в дім. Не дивуйтеся потім, що щастя вас обходить стороною.

По-друге, у народі вірять, що вечірнє миття вікон може накликати на когось із домочадців серйозну хворобу. Окрім того, діти будуть всю ніч вередувати та не зможуть заснути.

По-третє, вечірнє миття вікон вимиває з дому усю позитивну енергетику. Це призводить до того, що між мешканцями будинку завжди панують гучні сварки та непорозуміння.

Народні прикмети пов'язані з миттям вікон

  • Вікна не рекомендується мити після того, як пройшов дощ. Так можна вимити весь достаток із дому.
  • Починати мити вікна обов'язково потрібно з внутрішньої сторони. Якщо починати мити вікна з зовнішньої сторони, то можна накликати в дім нечисту силу.
  • Після миття вікон воду потрібно відразу ж вилити і ні в якому разі не залишати її на ніч. Якщо залишити воду ночувати, то наступного дня можуть з'явитися проблеми в дорозі.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...