Біди не уникнути: Які неприємності може спричинити миття вікон після заходу сонця

Старші люди завжди кажуть, що усі справи потрібно робити поки світить сонце, а після його заходу краще вже нічого не починати. Так, дехто ніколи не виносить сміття з будинку ввечері та не дає в гроші борг навіть найріднішим, передають Патріоти України.

Окрім того, багато хто старається не стригтися та не голитися ввечері. Також після заходу сонця багато людей вже не беруться до прибирання, а саме – до миття вікон. Главред дізнався, чому не рекомендується мити вікна ввечері та які прикмети пов'язані з миттям вікон.

Чому не можна мити вікна ввечері

Здавна відомо, що після заходу сонця світом розгулює нечиста сила, яка любить усім шкодити. Саме тому усі вечірні справи відкладаються до наступного дня. Згідно з повір'ям, миття вікон увечері негативного впливає на усіх мешканців дому.

По-перше, миття вікон увечері призводить до того, що ви вимиваєте усе благополуччя зі свого будинку. Натомість невдачі просто рікою ллються в дім. Не дивуйтеся потім, що щастя вас обходить стороною.

По-друге, у народі вірять, що вечірнє миття вікон може накликати на когось із домочадців серйозну хворобу. Окрім того, діти будуть всю ніч вередувати та не зможуть заснути.

По-третє, вечірнє миття вікон вимиває з дому усю позитивну енергетику. Це призводить до того, що між мешканцями будинку завжди панують гучні сварки та непорозуміння.

Народні прикмети пов'язані з миттям вікон

  • Вікна не рекомендується мити після того, як пройшов дощ. Так можна вимити весь достаток із дому.
  • Починати мити вікна обов'язково потрібно з внутрішньої сторони. Якщо починати мити вікна з зовнішньої сторони, то можна накликати в дім нечисту силу.
  • Після миття вікон воду потрібно відразу ж вилити і ні в якому разі не залишати її на ніч. Якщо залишити воду ночувати, то наступного дня можуть з'явитися проблеми в дорозі.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...