Білизна сохнутиме вдвічі швидше - простий лайфхак

Взимку, а тим більше в умовах частих відключень електроенергії, особливо важливо, щоб випрана білизна висохла швидко. Є один цікавий лайфхак, що сприятиме висушуванню речей удвічі швидше. Спосіб дуже простий і його активно використовують жителі Великої Британії. Детальніше розповіло видання The Sun, передають Патріоти України.

У групі "Поради щодо прибирання місіс Хінч" у Facebook запропонували використовувати простирадло, щоб прискорити процес.

"Маленька хитрість, якої я навчилась, коли настає зима, полягає в тому, щоб взяти сушку для одягу та додаткове простирадло. Слід просто обгорнути простирадло навколо сушки. Прикріпіть його до батареї або вентилятора з підігрівом, і він утримає тепло і швидше висушить одяг", – йдеться у повідомленні.

Лайфхак працює завдяки тому, що простирадло допомагає утримувати теплу кишеню повітря внизу. Це означає, що одяг буде сохнути набагато швидше.

Також можна розмістити осушувач повітря поруч із місцем, де висихає випрана білизна. У розмові з The Express Кріс Майкл, керуючий директор Meaco, пояснив, що осушувачі допоможуть вам заощадити у довгостроковій перспективі порівняно з сушильною машиною.

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...