Блискавичний спосіб чищення яєць - шкаралупа знімається одним рухом за 3 секунди (відео)

Очистити яйце зі швидкістю блискавки: завдяки цьому способу ви знімете всю шкаралупу одним рухом, передають Патріоти України.

Звичайно, чистка звареного круто яйця, зазвичай, не займає забагато часу, але іноді бувають випадки, коли все потрібно робити швидко. Наприклад, якщо ви спізнюєтеся на роботу, або коли гості вже на порозі, а страви з вареними яйцями ще не готові.

При цьому найчастіше шкаралупа відривається дуже легко, але іноді вона так щільно прилипає до яйця, що зішкребти дрібні частинки не так вже просто. А це варте не тільки часу, але і нервів! На щастя, існує один трюк, за допомогою якого ви з легкістю впораєтеся із завданням в лічені секунди.

Ось як це працює:

  • Дістаньте зварене яйце з каструлі і покладіть в склянку.
  • Наповніть склянку наполовину холодною водою і накрийте зверху долонею.
  • Протягом 3 секунд енергійно потрясіть її в різні боки.
  • Готово. Залишається лише стягнути оболонку, що відокремилася від яйця, разом з усією шкаралупою.

У відеоролику нижче наочно демонструється, як відбувається весь процес:

Все дуже просто! Як відмити липку етикетку з банок або посуду - допоможуть чотири дешеві кухонні засоби

субота, 4 лютий 2023, 21:30

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у ...

Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

субота, 4 лютий 2023, 21:12

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе п...