Бореться проти шкідників та хвороб рослин і збагачує ґрунт: Лушпиння цибулі - справжня знахідка для городу

Господарка з Вінниччини Раїса Поймало, яка раніше поділилася секретом вирощування та розмноження лілій, не викидає лушпиння цибулі у сміття. Навпаки, старанно збирає та сушить. Бо це справжня знахідка для городніх потреб, передають Патріоти України.

«Водний екстракт лушпиння цибулі суттєво покращує структуру ґрунту, збагачуючи його мікроелементами. А фітонциди, що містяться в цибулинні, не лише допомагають боротися проти шкідників і хвороб рослин, а й запобігають їх появі. Використовувати настої та відвари з лушпиння можна для вирощування майже всіх городніх культур: картоплі, томатів, огірків, кабачків, перцю. Рослини, які отримали таке підживлення, плодоносять набагато довше.

Для його приготування взяти літр цибулиння і залити його 8 літрами окропу. Закрити настій кришкою і залишити на добу. Потім його процідити і розвести водою у пропорції 1:5. Такий настій здатен поповнити дефіцит поживних речовин, про який свідчить поява перших жовтих листків на рослині".

Повторювати через кожних два тижні. Лушпиння, яке залишилося після проціджування відвару, жінка радить використовувати як мульчу.

Як заощадити заряд батареї - лайфхаки для Android та iPhone

субота, 20 серпень 2022, 9:18

Українцям, яким доводиться зараз через вторгнення РФ перебувати у підвалах та бомбосховищах, важливо не втрачати зв'язку з близькими та з місцевими органами влади, передають Патріоти України. У таких екстремальних умовах необхідно подбати про те, щоб я...

Як ідеально відіпрати руками білі шкарпетки: ТОП-5 доступних способів

субота, 20 серпень 2022, 8:15

Білі шкарпетки ідеально підходять і під джинси, і навіть під стильну сукню. Однак вони швидко затопчуються, тому прати їх доводиться відразу після використання. Ми розповімо вам, якими народними способами можна відіпрати білі шкарпетки, передають Патрі...