Британські вчені назвали симптом раку, що з’являється під час приймання їжі

Пацієнти з діагнозом рак підшлункової залози швидко насичуються під час приймання їжі. Про це повідомляє Daily Express із посиланням на благодійну організацію Pancreatic Cancer UK, зазначають Патріоти України.

Вчені з’ясували, що пацієнт із раком підшлункової залози відчуває складнощі з ковтанням через почуття швидкого насичення при прийнятті їжі. Також ознаками небезпечного захворювання названі озноб, підвищена температура і загальний стан слабкості. Експерти закликали звертати увагу на безпричинну втрату апетиту, проблеми з травленням і часте відчуття нудоти.

Наявність одного або декількох перерахованих симптомів необов’язково може говорити про рак, але в разі їхнього виявлення варто проконсультуватися з лікарем.

Зазначається, що рак підшлункової залози має найнижчий відсоток виживання через складну діагностику. Більшість ознак складно розпізнати, тому пацієнти звертаються до медиків вже при запущених стадіях.

Все дуже просто! Як відмити липку етикетку з банок або посуду - допоможуть чотири дешеві кухонні засоби

субота, 4 лютий 2023, 21:30

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у ...

Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

субота, 4 лютий 2023, 21:12

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе п...