Бритва знову буде як новенька: Як можна легко наточити леза за допомогою фольги (відео)

Наточити за допомогою підручних засобів можна не тільки лезо кухонного ножа, але й станок для гоління, передають Патріоти України.

Для цього потрібно взяти рулон фольги й кілька разів провести бритвою. Результат матиме відмінний ефект шліфування, який можна порівняти з ефектом заточування за допомогою наждакового паперу.

Крім того, підійдуть і джинси або інша дуже щільна тканина. Для цього під тканину потрібно покласти твердий предмет та кілька разів провести по джинсах бритвою. Звичайно, новий прилад для гоління це не замінить, але доголитися дасть можливість.

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...