Бритва знову буде як новенька: Як можна легко наточити леза за допомогою фольги (відео)

Наточити за допомогою підручних засобів можна не тільки лезо кухонного ножа, але й станок для гоління, передають Патріоти України.

Для цього потрібно взяти рулон фольги й кілька разів провести бритвою. Результат матиме відмінний ефект шліфування, який можна порівняти з ефектом заточування за допомогою наждакового паперу.

Крім того, підійдуть і джинси або інша дуже щільна тканина. Для цього під тканину потрібно покласти твердий предмет та кілька разів провести по джинсах бритвою. Звичайно, новий прилад для гоління це не замінить, але доголитися дасть можливість.

Психологічний тест по картинці: Виберіть чашку - і дізнайтесь, яка ви людина

субота, 9 грудень 2023, 17:09

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Щоб взуття не ковзало: ТОП-3 несподіваних лайфхаків для зими

субота, 9 грудень 2023, 12:08

В Україну йде похолодання до -14 градусів, можлива ожеледь. У таку погоду буває важко встояти на ногах, оскільки взуття ковзає на льоду, але є перевірені лайфхаки, як цього уникнути, передають Патріоти України. "Телеграф" зібрав ТОП-3 несподіваних спос...