Буде білосніжною! Ефективний спосіб відбілити постільну білизну вдома

ілосніжна постільна білизна - це мрія кожної господині. Але після купівлі з часом вона втрачає свою первісну білизну і вже не радує своєю свіжістю, передають Патріоти України.

Звичайне прання з миючими засобами може не допомогти у цій проблемі, адже лише прибере забруднення. Більше того – часте прання тільки "допомагатиме" тканині зношуватися.

Проте повернути постільній білизні вигляд нової можна навіть в домашніх умовах, застосувавши для цього лише підручні засоби.

Перед пранням білизну потрібно замочити у спеціальному розчині, для якого знадобляться:

  • вода,
  • сіль,
  • нашатирний спирт,
  • перекис водню.

Підготуйте чисте відро. Для більшої чистоти та усунення мікробів його можна вимити кальцинованою водою або протерти шкіркою від лимона.

У відро виливаємо чайник окропу і додаємо 3 столові ложки солі, 1 столову ложку нашатирного спирту і 3 столові ложки перекису водню. Після цього додаємо ще один чайник окропу.

Покладіть у цей розчин постільну білизну, якій хочете повернути білосніжний вигляд. Потрібно потримати її й такому розчині приблизно 12 годин. Після цього білизну виймаємо і перемо у пральній машині.

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...

Виберіть одне горнятко на картинці та дізнайтеся, що приховано в вашій душі

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:14

Ми завжди думаємо, що знаємо себе ідеально. Але інколи трапляються ситуації, під час яких поводимося вкрай дивно. Щоб краще зрозуміти свою сутність та відкрити усі таємні куточки своєї підсвідомості, психологи створюють різні види тестів. Саме вони доп...