Буде як із картинки! Удобріть перець цим розчином - і отримаєте шикарний урожай

Висаджуючи розсаду перцю, кожен городник мріє збирати великий урожай солодких та смачних плодів. Однак, щоб досягти такого результату, потрібно трохи піднапружитися і добре доглядати свої рослини, передають Патріоти України.

Як зазначає портал prostoway, одним із важливих критеріїв для отримання хорошого врожаю є правильне підживлення. Скористайтеся цим рецептом і насолоджуйтесь смачним і великим перцем.

Чим удобрити перець для гарного врожаю

Через кілька тижнів після посадки перцю бажано удобрити його суперфосфатом та сечовиною. Для цього в 10 л води розчиніть 2 чайні ложки сечовини та суперфосфату. На 1 рослину достатньо 1 л розчину. Також можна розвести з водою пташиний послід у співвідношенні 1:20. Однак із цим добривом варто бути дуже обережним, щоб не обпалити коріння рослини.

Коли перець почне цвісти – підживлюйте їх розчином аміачної селітри. У 10 л води розведіть 10 г аміачної селітри, 25 суперфосфату та 25 г сірчаного калію. Під кожний кущ потрібно внести 1 л розчину.

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...