Буде як нова! Чим відмити мультиварку - потрібен всього один дешевий інгредієнт

Мультиварка - універсальний прилад, за допомогою якого можна приготувати безліч страв – від курячого супу до стейка. Використання мультиварки значно економить час, а простота експлуатації робить її незамінною помічницею на кухні, передають Патріоти України.

Якщо ви не хочете використовувати хімічні засоби, а звичайна рідина для миття посуду не допомагає позбавитися від застарілих плям, можна використати один простий лайфхак. Розчин з додаванням лимонної кислоти не тільки видалить забруднення, але й зробить поверхню сяючою.

Перш за все, необхідно пересвідчитися, що мультиварка на підключена до електромережі. Усі деталі слід протерти вологою губкою або ганчіркою.

Після цього приготуйте розчин. У ємність налийте 1 л води, додайте 1 столову ложку лимонної кислоти та ретельно перемішайте. Кислота повинна повністю розчинитися. Змочивши губку у розчині, треба протерти мультиварку. Кислота позбавить від жиру та важких забруднень. Експерти радять мити мультиварку після кожного використання – так бруд відходитиме легше.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...