Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж у м'ясорубці

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України

Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозернистого шмерґельованого (наждачного) паперу.

Принцип роботи м'ясорубки полягає в тому, що м'ясо чи інші продукти перемелюються між сіткою та ґвинтом. Це дещо нагадує роботу ножиць, адже папір ріжуть два леза, які стикаються. Можете навіть провести цікавий експеримент — вирізати смужку паперу, вставити її в дірочку сітки, зверху покласти ґвинт і провернути так, ніби ви зрізаєте папір. Якщо сітка та ґвинт не заточені, то папір просто прогнеться. Так само і м'ясо — воно буде погано перемелюватися і перерізатися.

Як правильно заточити ніж в м'ясорубці

Запам'ятайте прості кроки:

  1. Покладіть лист наждачного паперу на абсолютно рівну поверхню.
  2. Візьміть ґвинт, злегка натискаючи його на папір, робіть кругові рухи проти годинникової стрілки, поки поверхня не стане відполірованою та блискучою.
  3. Не забудьте зробити такі самі обертання сіткою.

При складанні м'ясорубки ці дві деталі потрібно з'єднувати завжди відполірованими поверхнями. Тому що так ви зможете створити ефект ножиць, які самозаточуються.

Не забудьте добре промити всі детальки перед тим, як використовувати м'ясорубку для перемелювання м'яса чи інших продуктів.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...