Будете виглядати фантастично! Стильні короткі зачіски 2022 з чубчиком - варіанти простих укладок на кожен день

Стрижки з чубчиками опиняться на піку популярності у 2022 році. Стилісти розповіли, які короткі стрижки з чубчиками стануть фаворитами цього року, і як їх легко укладати, зазначають Патріоти України.

Каре з рваним чубчиком

Каре - універсальна коротка стрижка для всіх типів волосся, крім занадто густого. Ця стрижка добре поєднується як із прямим, так і з косим, і рваним чубчиом. Чубчик додасть "родзинки" кожній жінці, при цьому приховуючи недоліки зовнішності. Рваний чубчик допоможе зробити укладання більш недбалим і зухвалим.

Стрижка "під хлопчика"

Трендову стрижку "під хлопчика" можна обіграти з асиметричним чубчиком. Така зачіска не всім здасться жіночною, але насправді вона виглядає дуже ефектно. Доповнить образ гармонійний макіяж та укладання, яке можна зробити за 10 хвилин за допомогою фена та гребінця.

Подовжене каре з чубчиком до очей

Подовжене каре не перестає бути на піку популярності серед стрижок останні сезони. У 2022 році з'являться нові варіації зачіски, які не залишать модниць байдужими. Подовжениц або багатошаровий чубчик зроблять звичне укладання ще стильнішим. За бажання можна підкрутити волосся на плойку і додати обсягу чубчику за допомогою фена та круглого гребінця.

Стрижка міксі з чубчиком

Подовжені пасма на маківці і укорочені на потилиці - відмінна риса популярної в 2022 стрижки мікси. Ця трижка відростає непомітно та добре тримає форму. Це робить міксі ідеальною зачіскою для тих, хто хоче надзвичайно виглядати і не відвідувати часто перукаря. Ідеально з міксі поєднується багатошаровий чубчик.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Секретна добавка підвищить урожайність - як посадити перець незвичайним способом

вівторок, 17 травень 2022, 18:30

Весна і початок літа - найактивніший час для дачників, адже потрібно встигнути засадити город, щоби потім насолоджуватися смачними овочами з власної грядки, передають Патріоти України. Деякі культури - надзвичайно примхливі, і щоб отримати урожай, дове...