Будете збирати урожай відрами! Просто приготуйте цей диво-настій для огірків - ефект приголомшить

При ідеальному догляді огірки ростуть швидше, ніж помідори. За умови, що вони отримують достатньо тепла, води та необхідних поживних речовин. Яких мінералів рослини потребують додатково в період цвітіння і чим слід їх удобрювати, розповіли автори видання gartenjournal.net, передають Патріоти України.

Удобрювати огірки потрібно при посадці, під час росту та цвітіння. Використовуйте гній, комплексні добрива й домашній рідкий перегній з кропиви. Під час цвітіння зверніть увагу на потребу в магнії та мікроелементах і уникайте добрив, що містять надлишок азоту або хлору.

Також молоді рослини огірків мріють про пухкий, багатий на гумус ґрунт з рН від 6,5 до 7 і гній. Зробіть основне підживлення перепрілим гноєм: 1 кг на квадратний метр (плюс азот, фосфор і калій). Основне підживлення без гною — це 30 грамів комплексного добрива на квадратний метр (плюс рогова стружка та рогове борошно).

Огірки потребують багато добрив, щоб забезпечити розвиток великої кількості здорових плодів до збору врожаю. Позакореневе підживлення домашнім кропив'яним рідким перегноєм підтримує огірки в період росту мінералами та захищає від небезпечних шкідників. Просто обприскайте листя огірків навколо кропив'яним рідким перегноєм. Рідкий перегній з кропиви легко зробити самостійно. Наріжте 1 кілограм кропиви на невеликі шматочки. Додайте 10 літрів води. Залиште настоюватися на 2−3 тижні. Поставте кропив'яний рідкий перегній на сонячне місце в саду та щодня перемішуйте. Через 2−3 тижні процідіть суміш через сито. Розведіть рідкий перегній водою у співвідношенні 1:10 і поливайте та обприскуйте рослини огірків раз на тиждень.

У період цвітіння рослини огірків потребують магнію та мікроелементів. Крім того, розпушіть ґрунт і внесіть трохи кам'яного борошна. Через деякий час ви побачите позитивний ефект у вигляді пишного плодоношення. Якщо ви внесете занадто багато добрив до початку плодоношення, то отримаєте кущисті рослини з пишним листям, але мало плодів. Якщо ви не використовуєте добрива з повільним вивільненням, додавайте рідкі добрива кожні 2 тижні під час поливу огірків. Коли огірки зацвітуть і дадуть перші плоди, підживлюйте їх щотижня.

Просто замініть ковбасу на інші продукти: Як "освіжити" смак "Олів’є"

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:10

Салат олів’є - традиційна страва на столах. Попри існування сотні інших рецептів крутих святкових салатів, ми все одно любимо поласувати саме олів’є, передають Патріоти України. Зазвичай олів’є готують зі стандартного набору інгредієнтів. Багато хто не...

Яку кашу не можна їсти щодня і чому - несподівана відповідь експертів

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:57

Будь-яка каша є відмінним гарніром до м'ясних, рибних та овочевих страв. Фахівці рекомендують їсти крупи 2-3 рази на тиждень. Існує міф, що вранці потрібно обов'язково їсти вівсяну кашу, фахівці ж навпаки стверджують, що вранці потрібно їсти білкові пр...