Будьте здорові: Експерт назвав п'ять способів, як прискорити обмін речовин

Прискорити метаболізм (обмін речовин) можна за допомогою продуктів, які ми вживаємо щодня. Крім того, з'ясувалося, що спрацьовує короткострокове голодування.

Американський фітнестренер Тео Бреннер-Роуч виділив п'ять основних способів прискорення обміну речовин, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

1. Гостра їжа може прискорити метаболізм завдяки речовині під назвою капсаїцин. При цьому у дослідженнях зазначено, що страва того ступеня гостроти, яку ви у змозі терпіти, допоможе спалити всього 10 додаткових калорій за один прийом їжі.

2. Вживання зеленого чаю також посприяє цьому процесу. Він може підвищити рівень метаболізму на 4%.

3. Холодна вода може тимчасово прискорити ваш метаболізм завдяки ефекту, відомому як "термогенез, викликаний водою". Обмін речовин може прискоритися на 5-30% на 60-90 хвилин.

4. Термогенез або нетренувальна активність (Non-Exercise Activity Thermogenesis або NEAT) – це витрата енергії під час повсякденної діяльності.

5. Короткострокове голодування (36-48 годин) може прискорити ваш метаболізм на 3,6-10%.

Хіти тижня. Ароматно та доступно: Вчені назвали чай, який вбереже від коронавірусу

четвер, 26 листопад 2020, 3:00

Німецькі учені з'ясували, який напій допомагає знижувати активність COVID-19. Ним виявився чай на основі шавлії. Про це пише biorxiv. Спеціалісти інкубували інфіковані коронавірусом клітини з трав'яними чаями з шавлії та коріандру. Спочатку вони доводи...

Хіти тижня. Будьте обережні! Продукти, які категорично не можна гріти в мікрохвильовці

четвер, 26 листопад 2020, 0:35

Така їжа перетворюється на отруту. Багато людей навіть не здогадуються про те, що деякі продукти харчування категорично не можна гріти у мікрохвильовій печі. І на це є відразу кілька причин, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. По-п...