Будуть як новенькі! Відмити конфорки газової плити допоможе копійчаний засіб

Відмити конфорки газової плити можна набагато легше, ніж здається. Повернути блиск і чистоту вірній помічниці в приготуванні кулінарних шедеврів допоможуть прості засоби. Ми зібрали для вас корисні поради, які полегшать життя і прискорять очищення, передають Патріоти України.

Деталі

Зрозуміло, всі ми намагаємося підтримувати чистоту на кухні, адже саме тут ми готуємо для себе і своєї сім'ї смачні та корисні страви. Тому їхній смак і якість мають бути досконалими.

Але іноді прибирання забирає багато часу і сил, які хотілося б вкласти у що-небудь більш приємнеПропонуємо звернутися до підручних засобів. Вони стануть вашою паличкою виручалочкою в питаннях чистоти.

Як очистити ручки плити

Використовуйте марсельське мило. Продається в багатьох господарських магазинах. Закип'ятіть літр води, потім перелийте в миску і розтопіть у ній кілька столових ложок мила.

Ручки акуратно зніміть з плити і замочіть у розчині на 2 години. Видаліть бруд губкою для миття посуду або спеціальною щіткою, а наприкінці промийте чистою водою.

Як відмити конфорки газової плити

Прибрати жирові плями та прилиплі залишки їжі допоможуть сода з оцтом. Перед початком конфорки слід зняти. Змішайте їх у пропорції 1:1 і залийте отриману рідину в пляшечку з розпилювачем.

Збризніть конфорки. Через 20 хвилин візьміть соду і невелику кількість води, щоб вийшла густа паста. Вона допоможе легко видалити плями жиру. Щоб відмити решітки знадобиться великий тазик із гарячою водою. Розведіть у ньому мийний засіб і покладіть їх у воду на 20 хвилин. Після цього їх буде легше відмити від відкладень із бруду.

Не робіть так! Психолог назвав фразу, яку батьки ніколи не повинні говорити своїй дитині

вівторок, 21 травень 2024, 7:22

Після таких слів у дітей формується низька самооцінка, недовіра до інших людей і страх перед майбутнім. Щоб дитина виросла щасливою, вміла вибудовувати правильну комунікацію з іншими людьми і могла досягати успіхів, її треба правильно виховувати. Батьк...

Лосось чи тунець? Яка риба корисніша

вівторок, 21 травень 2024, 7:12

Тунець та лосось - два популярні варіанти морепродуктів. Таким чином, ви можете поставити запитання, яка з цих видів риби є найкращим вибором з точки зору впливу на здоров’я. У цій статті розглядаються ці два типи риб, щоб ви могли вирішити, яка з них ...