Будуть як нові! Чим відмити пластикові вікна та підвіконня від жовтизни - ефективні домашні засоби

Пластик на вікнах та підвіконнях з часом жовтіє. Це відбувається через вплив сонячних променів та високих температур. Розповідаємо, як відмити пластик і позбутися жовтизни, передають Патріоти України.

Жовтизна на пластиці відразу впадає в очі та дешево виглядає. Багато хто переконаний, що цієї проблеми допоможуть позбутися лише дорогі жорсткі миючі засоби. Однак ви можете відбілити пластик недорогими засобами, які є у вас вдома.

Господарське мило

Коричневе мило, яким раніше постійно прали речі наші бабусі, відмінно підійде для того, щоб відбілити пластик. Вам необхідно змочити м'яку губку теплою водою і добре намилити. Такою губкою необхідно потерти жовті ділянки на пластиці та залишити мильний розчин на кілька хвилин. Після цього знову потрібно потерти пластик.

Коли ви побачили результат, можете змивати мило з поверхні. Робити це краще холодною водою, тоді мило не так піниться.

Зубна паста та сода

Цей мікс чудово справляється із забрудненнями та пожовтінням. Вам необхідно змішати зубну пасту та соду, щоб вийшла густа кашка, але нею було б зручно натирати пластик. Обробіть цим розчином усі проблемні ділянки та змийте за кілька хвилин.

Хлор

Хлор може відбілити пластик, але його не можна застосовувати у чистому вигляді. Краще використовувати відбілювачі або засоби для виведення плям, які містять хлор. Візьміть 1 столову ложку засобу і розбавте його з 1 літром води. Таким розчином потрібно добре протерти пластик та залишити його на 10-12 годин. Після змийте розчин та протріть пластик.

Пральний порошок та сода

Змішайте 1 столову ложку соди з 1 столовою ложкою прального порошку та додайте 1 літр теплої води. У цей розчин необхідно помістити пластик чи залишити такий розчин на поверхні. Його не можна змивати протягом кількох годин. Лише потім можна промити та витерти пластик.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...