Будуть як нові! Простий засіб, який видалить плями на чашках від чаю та кави за лічені хвилини

Не поспішайте викидати улюблене горнятко, що вкрилося темним нальотом. Йому ще можна дати друге життя, якщо скористатися народними методами. Від плям не залишиться і сліду, а ви не витратите на це багато часу, передають Патріоти України.

Звичайно, можна вдатися до допомоги старої доброї "подруги" — соди. Але з давнім нальотом вона швидше за все не впорається. Крім того, її краще не підпускати до порцелянового та керамічного посуду. З лимонною кислотою будете довго мучитися, а результату так і не побачите.

Найкраще з цим завданням впорається зубна паста. Нанесіть її зубною щіткою на стінки і почекайте. Наліт буквально розтане на очах. Але якщо і цей спосіб не допоміг, час підключати "важку артилерію". Знадобиться білизняний відбілювач. Додайте кілька крапель у наповнену окропом чашку. І вже вранці вона блищатиме як нова.

Просто оберіть дерево! Цей тест у картинці вкаже на домінуючу рису вашої особистості

понеділок, 15 квітень 2024, 16:12

На думку психологів, зв'язок людини і природи настільки міцний, що часто за допомогою спостережень за навколишніми явищами можна визначити риси своєї особистості. Пропонуємо це зробити прямо зараз, обравши дерево, яке найбільше сподобається, передають ...

А ви це знали? Навіщо досвідчені кулінари обдають окропом картоплю перед смаженням

понеділок, 15 квітень 2024, 15:08

Ми звикли до того, що картоплю вимочують перед смаженням у холодній воді. На цей процес можна виділяти цілу годину, передають Патріоти України. При такому підході можна позбутися крохмалю, що робить картоплю легшою і апетитною. Деякі господині люблять ...