Будуть просто сяяти! Як повернути пластиковим вікнам білий колір - два способи

Полівінілхлорид, з якого роблять вікна, має здатність до пожовтіння. Навіть при постійному та ретельному догляді першопочатковий білий колір з часом втрачається. Неприємний факт, але не варто засмучуватись. Проблему можна вирішити, передають Патріоти України.

Як врятувати віконні рами

В процесі експлуатації рами перебувають під постійним впливом сонячних променів та всіх інших зовнішніх факторів: сніг, дощ, перепади температур. Зменшити їх агресивність неможливо, а от врятувати вікна від жовтизни можна.

Для очищення плям потрібно змішати оцет, соду та рідке мило. Має вийти суміш схожа на кашу. Наносять її на забруднення та плями, залишають на 6 годин. Потім потрібно змити теплою водою.

Можна спробувати ще один спосіб. Натріть господарське мило на тертці. Потрібно близько 30-40 г. Розведіть його в 0,5 л води. Отриманим розчином промийте рами та витріть все насухо. Ваші пластикові вікна будуть знов білі та доглянуті.

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...

Як очистити фільтри кухонної витяжки - простий, але дуже ефективний лайфхак

середа, 22 березень 2023, 18:28

З кожним новим приготуванням їжі витяжка на вашій кухні засмічується все більше і більше. Через це жиру та інших різних забруднень згодом витяжка може почати гірше працювати, а то й зовсім зламається. Тому регулярне очищення техніки просто необхідне, п...