Будуть пишно квітнути! "Секретне" добриво для кімнатних рослин - готується за одну хвилину

Вважається, що батьківщиною "добрива", про яке йтиметься у цій статті, вважається Китай, де воно тривалий час трималося в таємниці, передають Патріоти України.

Так це чи ні, ми ніколи не дізнаємося, а користь від внесення подібного добрива приховати складно. Крім того, що в ньому міститься велика кількість фосфору та калію, а також магній, склад має здатність проганяти попелицю з рослин.

Для того, щоб приготувати цю корисну підкормку, вам знадобиться лише шкірка, яка залишилася від одного банана. Бананову шкірку потрібно обдати окропом, після чого її потрібно розрізати на шматочки.

Щматочки бананової шкірки, перекладіть в 3-літрову банку і залийте водою. Для того щоб рідина стала поживною, їй необхідно настоювати протягом трьох днів. Перед застосуванням концентрат розбавити водою у співвідношенні 1 до 1.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...