Будуть заздрити всі! Підлийте це під огірки - і будет вражені великим урожаєм (відео)

У розпал сезону кожна рослина на дачі, у тому числі і огірки, потребує засобу, який позитивно впливає на його зростання, передають Патріоти України.

Автори одного з youtube-каналів пропонують використовувати для цього засіб, який легко приготувати вдома, і який не тільки зміцнює імунітет рослини, але й усуває пожовтіння листя, підвищує стійкість до морозів та посух, стимулює зростання коренів та зеленої маси, захищає від численних хвороб.

І, зрештою, значно збільшує врожай огірків на ділянці чи дачі. «Попер такий урожай, що здивувалися не лише домашні, а й сусіди — приходили, питали, як мені вдалося таке», — розповідають автори відео.

До того ж, приготувати цей засіб можна дуже легко в домашніх умовах. Для цього знадобиться лише буханець житнього хліба і стандартна аптечна пляшечка йодної настоянки. Як готувати підживлення, дивіться у продовженні відео.

У той же час автори іншого youtube-каналу рекомендують засіб для підживлення моркви — його потрібно застосовувати в момент, коли рослина виростила 3−4 справжніх листків. Запропонований засіб теж цілком натуральний — це трав'яний настій.

Як позбутися від гусениць на капусті: Ефективні народні засоби, що забезпечують надійний результат

вівторок, 9 серпень 2022, 17:07

Метелики відкладають на капусті свої яйця, з яких з'являються личинки, здатні всього за кілька днів з'їсти цілий качан. Позбутися від гусениць на капусті можна за допомогою ефективних народних засобі передають Патріоти України. На ринку товарів для сад...

Що робити, якщо варення сильно зацукрилося - покрокова тактика порятунку десерту

вівторок, 9 серпень 2022, 15:14

Варення може зацукритися з різних причин: через порушення технології готування, неправильне зберігання, використання неякісних кришок. Якщо перетримати продукт і розлити його по банках вже через деякий час після приготування, то ризик зацукрення збільш...