Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України.

Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливіших речовин для картоплі — це нітрат кальцію та кальцієва селітра.

Як підживити картоплю

Внесення підживлення потрібне для правильного формування картопляного лушпиння, щоб вона не тріскалася та була стійка до хвороб. Також це допоможе потім в плані тривалого зберігання плодів картоплі.

Між рядами картоплі добриво не розкидуйте. На розчинення та проникнення в ґрунт піде багато часу. Ефект в цьому випадку не буде отримано.

Використовуйте позакореневі добрива. Для приготування розчину потрібно розчинити кальцієву селітру у розмірі 1 столової ложки на 10 л води. Цим розчином обприскують картоплю при цвітінні або протягом 2 тижнів після. Результат вам приємно здивує.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...