Чайна ложка цього засобу замінить 3 вантажівки гною та всі добрива на городі - обов'язково додайте його до ґрунту (відео)

Щоб рослини на дачі та присадибній ділянці добре розвивалися, догляд потрібен не тільки за розсадою, але і за ґрунтом, який використовується. Справа в тому, що згодом корисні речовини йдуть з ґрунту, і він втрачає свої родючі властивості, вважають автори youtube-каналу про садівництво та городництво. передають Патріоти України.

«Водночас за ґрунтом можна доглядати за допомогою одного натурального засобу», — вважають вони. Таким засобом є яєчна шкаралупа — це не просто непотрібне сміття, а й ефективне підживлення, яке здатне наситити ґрунт необхідними поживними елементами, оскільки містить фосфор, кремній, калій, кальцій, цинк, магній, фтор та низку інших елементів.

Всі вони покращують склад і структуру ґрунту, а також зменшують його кислотність. Крім того, зазначені елементи стимулюють розвиток корисних мікроорганізмів, захищають рослини від атак шкідників та поширення деяких хвороб. До того ж вони благотворно впливають на врожайність, розмір та смак майбутніх плодів. На яєчні добрива найкраще реагують солодкий перець, баклажани, томат, бобові, вишня, чорна смородина та яблуня. Як приготувати дієве підживлення, дивіться у продовженні відео.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...