Чебуреки мрії: хрусткі, підсмажені до золотистої скоринки… Рука аж тягнеться за добавкою!

Якщо ви бодай раз у житті куштували справжні чебуреки – цього смаку ви не забудете ніколи. Вони продаються чи не на кожному кроці, але, так склалось, що не всі ставляться до цієї страви позитивно, зазначають Патріоти України.

Мовляв, і фігуру псує, і здоров’ю шкодить. Втім, колись таки варто дозволити собі з’їсти щось смачненьке! Згодні? Якщо ви теж не готові обмежувати себе та відмовлятись від чебуреків – пропонуємо вам простий рецепт, що неодмінно вразить вас і ваших рідних. І нехай вам смакує!

Що знадобиться?

  • 300 г яловичини;
  • 300 г свинини;
  • 2 цибулини;
  • 4 склянки пшеничного борошна;
  • 250 г газованої води;
  • 1 склянка олії;
  • сіль-перець за смаком.

Як приготувати?

Крок перший – готуємо фарш. Пропускаємо через м’ясорубку свинину, яловичину, цибулю. Додаємо солі-перцю та залишаємо на певний час у холодильнику. Поки готуємо тісто.

Крок другий – змішуємо борошно, сіль і мінеральну воду. Замішуємо тісто та формуємо “ковбаску”. Ділимо його на шматки діаметром 20 см.

Крок третій – на “коржики” викладаємо готовий фарш. З’єднуємо краї та придавлюємо їх пальцями (або виделкою). Вирівнюємо чебурек за допомогою тарілки – надаємо йому характерної округлої форми.

Крок четвертий – обсмажуємо чебуреки по обидва боки на сковорідці. Попередньо розігріваємо олію “до кипіння”. Золотиста скоринка свідчить про готовність. А ви часто готуєте своїм рідним чебуреки?

Задача не проста! Потренуйте мозок - чи знайдете кішку серед людей

понеділок, 27 березень 2023, 19:14

Чому б вам не спробувати свої сили в розгадуванні цієї далеко не найпростішої головоломки, в якій інтернет-користувачам пропонується знайти кішку серед великого числа людей. У цілому ж на пошуки відводиться всього 4 секунди - адже саме таким на даний м...

Перевірте себе на уважність і кмітливість: Подивіться на картинку, начебто все в ній добре, але щось явно не так

понеділок, 27 березень 2023, 18:12

Як добре ви пам'ятаєте те, що вивчали в школі? Чи ерудована ви людина? Чи вважаєте себе уважною і кмітливою? Швидше за все, так! Адже ми з вами регулярно тренуємо мозок, вирішуємо різні хитрі завдання і розгадуємо незвичайні загадки, передають Патріоти...