Через відключення світла може зникнути опалення: Що потрібно зробити, щоб не промерзли батареї

Київська влада опублікувала порядок дій керуючих компаній у багатоповерхівках, щоб не допустити замерзання системи теплоподачі у разі припинення подачі тепла. Рекомендації стосуються не лише ЖЕКів, а й усіх інших обслуговуючих організацій, зокрема ОСББ, передають Патріоти України.

Як заявили в Київській міськадміністрації (КМДА), кожна обслуговуюча компанія має бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, щоб не дозволити домовій системі теплопостачання вийти з ладу або заморозитись. Порядок дій застосовується у разі тимчасового аварійного відключення тепла за температури мінус 3 і нижче.

Покрокова інструкція

  • Вимкнути (за наявності) обладнання теплового пункту.
  • Закрити засувки на вузлі приєднання системи теплоспоживання до теплових мереж – спочатку №1 на трубопроводі, що подає, потім на №2 на зворотному трубопроводі.
  • Відкрити зпусники на внутрішньобудинковій системі опалення та злити воду у дренажний приямок або інше передбачене для цього місце.
  • Відкрити крани для випуску повітря з будинкової системи опалення на горищі або на технічному поверсі будинку.
  • Після стікання води закрити крани для випуску повітря із системи опалення на горищі або на технічному поверсі.

"Підключення будинку відбуватиметься відразу після стабілізації ситуації за умови відповідного вирішення теплопостачальної компанії... У разі перебоїв зі зв'язком та неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією рішення про злиття води в будинку приймає відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно", – підкреслили у КМДА.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...