Чого бояться комарі? Ці перевірені лайфхаки допоможуть уникнути неприємної зустрічі з комахами

Якщо ви бажаєте уникнути надокучливих комарів під час виходів на природу та захистити себе від їх укусів у літні вечори, існують корисні поради, які можна використовувати, передають Патріоти України.

Крім традиційних хімічних засобів, є також безпечні та перевірені роками народні методи. Ось кілька перевірених лайфхаків, які можуть допомогти позбутися комарів:

  • Використовуйте репеленти: Нанесіть на шкіру або одяг репеленти, що містять діетилтолуамід (DEET), ір3535 або пікаридин. Ці речовини можуть відлякати комарів і запобігти їх укусам.
  • Встановіть москітні сітки: Закрийте вікна та двері москітними сітками, щоб запобігти входу комарів у приміщення. Використовуйте також москітні сітки на ліжку або коли відпочиваєте на вулиці.
  • Уникайте затемнених і вологих місць: Комарі люблять затемнені та вологі місця. Намагайтеся уникати стоячої води в вашому подвір'ї. Також тримайте приміщення добре провітрюваними та сухими.
  • Використовуйте москітні спірали або лампи: Москітні спіралі та лампи можуть бути ефективними для відлякування комарів. Вони зазвичай містять репелентні речовини або випускають світло, яке привертає комарів і знищує їх.
  • Вирощуйте рослини-відлякуючі комарів: Деякі рослини, такі як лаванда, м’ята, ромашка, відлякують комарів своїм запахом. Розмістіть ці рослини біля вікон або в саду, щоб зменшити кількість комарів.
  • Уникайте парфумів і ароматичних засобів: Комарі привертаються до запахів парфумів, лосьйонів та ароматичних засобів.

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...