Чого не вистачає вашим стосункам: Ромашка знає відповідь - перевірте себе

Для того, аби дізнатися, чого не вистачає вашим стосункам, оберіть ромашку, яка найбільше сподобалася. Ваш вибір підкаже, що допоможе зробити ваш союз міцнішим і щасливішим, передають Патріоти України.

  1. Вам бракує опори. Дайте своїй другій половинці зрозуміти, що у стосунках потрібно відповідати не лише за себе, а й за свого партнера.
  2. Вам не вистачає романтики. Ймовірно, на початку ваших стосунків було багато романтичних моментів, але їх поглинув побут. Спробуйте організувати романтичний вечір чи зробити сюрприз своєму партнеру.
  3. Вам бракує близькості. Ви потребуєте тактильності та ніжності. Вам важливо, аби хтось просто взяв вас за руку, поплескав по плечу, поцілував в лоба.
  4. Ваші стосунки поринули у рутину і стали одноманітними. Вам шалено бракує пристрасті. Обміркуйте зі своїм партнером цікаве проведення часу або спільну відпустку.

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...