Ось чому не можна користуватися смартфоном під час зарядки - майже всі "грішать" цим

Сьогодні більшість людей залежать від своїх смартфонів, і для багатьох користувачів нормальним стало користування нимнавіть під час зарядки. Однак, це може бути небезпечно як для телефону, так і для нас самих, передають Патріоти України.

Від подібної поведінки застерігають не тільки експерти в області техніки, а й самі виробники смартфонів. Вони підкреслюють, що відмова від "залипання" в телефоні під час зарядки допоможе збільшити термін експлуатації гаджета.

Чому не можна користуватися смартфонів під час зарядки - 3 причини

По-перше, використання смартфона під час зарядки може призвести до перегріву пристрою. При зарядці акумулятор телефону генерує тепло, і якщо пристрій використовується в той самий час, то це збільшує тепловиділення, що може пошкодити батарею і викликати пошкодження пристрою.

По-друге, "залипання" в смартфоні під час зарядки може підвищити ризик виникнення небезпечних ситуацій. Це особливо актуально, якщо телефон використовується під час зарядки у ванній кімнаті або біля води. Крім того, використання неякісного зарядного пристрою може підвищити ризик виникнення проблем із безпекою, таких як пожежа або ураження електричним струмом.

По-третє, користування смартфоном, підключеним до електромережі, може уповільнити сам процес зарядки. Пристрій витрачає частину енергії на виконання завдань, що знижує швидкість зарядки. Крім того, це може негативно позначитися на якості заряду і терміні служби батареї в перспективі.

Звичайно, можна зрозуміти, що в деяких критичних ситуаціях необхідно скористатися телефоном для здійснення важливих дзвінків або відправки повідомлень, навіть якщо пристрій знаходиться на зарядці. Проте, бажано по можливості уникати такої практики.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...