Чому не можна смажити печериці на повільному вогні - основні помилки господинь

Печериці є найпопулярнішим видом грибів, оскільки завжди продаються у продуктовому магазині, передають Патріоти України.

Їх досить просто готувати, оскільки вони не потребують особливої попередньої підготовки. Особливе задоволення – це подати до картоплі або м’яса смажені печериці з цибулею. Така страва має чудові смакові якості і готується не більше 20 хвилин. Однак, деякі помилки негативно впливають на смак страви.

Чому не варто готувати печериці на повільному вогні?

За такого підходу посмажити продукт не вдасться. У складі печериць міститься чимало води, яка виходить під час термічної обробки.

Якщо готувати на повільному вогні, то печериці вийдуть тушкованими або навіть вареними.

Тому потрібно вибирати вогонь середньої інтенсивності.

Також не варто забувати про те, що важливо додавати достатню кількість рослинної олії. Через особливу текстуру печериці здатні ввібрати велику частину рідини.

Якщо додати дуже мало олії, то гриби можуть підгоріти.

Навіщо досвідчені господині додають крохмаль у котлетний фарш

понеділок, 22 липень 2024, 14:09

Напевно, багато хто і не чув про те, що в котлетний фарш потрібно додавати крохмаль, передають Патріоти України. Здавалося б, цей інгредієнт там абсолютно зайвий. Але це не так. Багато господинь вже давно використовують його для приготування м’ясних б...

А ви це знали? Смажена на сковороді чи у фритюрі - ось яка їжі корисніша для здоров'я

понеділок, 22 липень 2024, 13:56

Смажена їжа є улюбленим елементом багатьох кухонь, але методи досягнення бажаного золотистого вигляду можуть бути різними. Два поширених способи смаження - на сковороді та у фритюрі і варто знати, який корисніший, передають Патріоти України. Смаження н...