Чому не можна спати з мокрим волоссям - відповідь експертів

Іноді після вечірнього душу дуже хочеться лягти в ліжко і заснути з мокрим волоссям, адже сушити їх після насиченого дня просто немає сил, передають Патріоти України.

Але робити так настійно не рекомендується, чому - розповіли експерти НашаМама. Сон з мокрим волоссям може привести до дуже сумних наслідків - від різних захворювань шкіри на голові до випадіння волосся.

Зростання бактерій

Коли ви спите на мокрому волоссі, особливо, якщо вони у вас воно густе і довге - тепло від вашої голови і вода створюють вологу. А це ідеальне середовище для виникнення різних мікроорганізмів, які починають швидко розмножувати бактерії і грибки - на подушці, волоссі і шкірі голови.

Грибкові інфекції

Сон з мокрим волоссям може збільшити ризик виникнення грибкових інфекцій шкіри голови. Одним з таких грибків, які можуть рости в це вологому середовищі - Malassezia. Від цього грибка з'являється велика кількість лупи або дерматит.

Випадання волосся

Мокре волосся більш крихке і ламке, тому воно більш схильне до посічених кінчиків. Перекидання мокрого волосся, коли ви повертаєтеся уві сні, може викликати тертя. А це зробить ваше волосся ще більш сприйнятливими до ламкості.

Тому постарайтеся перед сном обов'язково підсушити волосся феном або природним шляхом. Обирайте рушники, які швидко вбирають воду, а наволочки змініть на шовкові - вони зменшують тертя.

Забудете про цю проблему! Копійчаний засіб, який очистить решітку газової плити від нагару

вівторок, 6 грудень 2022, 14:15

Привести до ладу решітку від плити вкрай складно, оскільки на поверхні у великій кількості накопичуються жир і нагар, передають Патріоти України. Деякі починають механічно очищати забруднення. Такий метод вимагає чимало сил і енергії. Інші господині в...

Що робити українцям у разі блекауту й відключення опалення: Експерт розповів, чи треба випускати воду з батарей та чим запастися

вівторок, 6 грудень 2022, 11:30

Українцям, які проживають у багатоквартирних будинках, варто заздалегідь готуватися до блекаутів та можливого відключення опалення. Для цього необхідно дізнатися, скільки зможе протриматися ваш будинок без тепла, а також домовитися одразу з кількома са...