Чому не можна ставити віник за дверима - суть старого забобону

Віник - сакральний предмет, яким водночас наводять лад у помешканні і яким норовить скористатись нечиста сила. Саме тому до його зберігання завжди ставились в народі дуже прискіпливо, і дітей змалечку вчили, як правильно ставити віник. Насамперед, його не годилось ставити за дверима на вході в будь-яке приміщення, передають Патріоти України.

Віник, який може мести не тільки сміття, але й управляти потоками енергії, у стані спокою здатний блокувати її рух. Отже, розміщений за дверима, він не дасть позитивним потокам ззовні потрапити у приміщення.

Проте, саме таким чином краще ставити віника, якщо ви чекаєте неприємних гостей чи поганих новин. В такому разі він слугуватиме оберегом. Також добре позамітати в оселі після того, як небажаний відвідувач піде. Це вижене всі його негативні сліди. Після цього віник треба поставити на його звичайне місце.

До речі, не варто зберігати віник у туалеті чи ванній. Так він притягуватиме проблеми зі здоров’ям. Якщо ж поставити його у вітальні, він провокуватиме сварки, конфлікти та безпричинні скандали. Найкращим місцем для зберігання предмету вважається кухня. Ставити віник при цьому треба на ручку, щоби він дивився робочим кінцем угору.

Швидкий тест: Скажіть, який у вас колір очей - і дізнайтеся більше про себе

понеділок, 5 червень 2023, 23:17

Очі - вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. 1. Якщо ви обрали варіант один, значить ваша головна риса – відкритість. Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здат...

Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

понеділок, 5 червень 2023, 19:15

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України. Проходити тест дуже просто. Подивись на кар...