Чому не можна зберігати сир у морозилці - помилки, яких припускається кожна друга господиня

Сир, особливо хороший, - це задоволення не з дешевих, тому купуючи його, зовсім не хочеться викидати шматочок буквально через пару днів через те, що він зіпсувався, передають Патріоти України.

А так, на жаль, буває і досить часто. Виною тому є неправильне зберігання продукту в холодильнику. Що ж робити, щоб зберегти свіжість сиру якнайдовше — читайте далі.

Часто сир розміщують на дверцятах холодильника, або ж на верхній полиці, проте так робити категорично не варто, пише prostoway. Особливо, якщо ви не хочете, щоб продукт швидко зіпсувався.

Також найпоширенішим місцем для зберігання сиру є морозилка. Так, непоганий варіант, якщо ви плануєте використовувати продукт для приготування піци, соусів або пасти, а на нарізку заморожений сир зовсім не піде. Річ у тім, що при заморожуванні продукт втрачає свої смакові властивості.

Крім цього, забудьте про зберігання сиру в поліетиленовому пакеті. У такій "тарі" продукт зовсім не дихає, через що швидко псується. Пакети краще замінити на пергаментний папір.

Не робіть так! Який посуд не можна ставити у мікрохвильовку

вівторок, 30 травень 2023, 0:30

Певно, чи не єдина незручність у використанні мікрохвильової печі полягає в тому, що для неї треба вибирати спеціальний посуд. Про те, що він не може бути зробленим з металу, знають усі. Але на цьому обмеження не закінчуються, передають Патріоти Україн...

Психологічний тест: Виберіть один предмет на цій картинці - і дізнайтеся свій емоційний стан

вівторок, 30 травень 2023, 0:15

2-хвилинний тест від відомого психолога, передають Патріоти України. Не поспішайте, подивіться і виберіть один єдиний предмет. А тепер подивіться, про який емоційний стан свідчить предмет, який ви вибрали! Отже, спочатку ви побачили:. Коробки символіз...