Чому не можна зберігати сир у морозилці - помилки, яких припускається кожна друга господиня

Сир, особливо хороший, - це задоволення не з дешевих, тому купуючи його, зовсім не хочеться викидати шматочок буквально через пару днів через те, що він зіпсувався, передають Патріоти України.

А так, на жаль, буває і досить часто. Виною тому є неправильне зберігання продукту в холодильнику. Що ж робити, щоб зберегти свіжість сиру якнайдовше — читайте далі.

Часто сир розміщують на дверцятах холодильника, або ж на верхній полиці, проте так робити категорично не варто, пише prostoway. Особливо, якщо ви не хочете, щоб продукт швидко зіпсувався.

Також найпоширенішим місцем для зберігання сиру є морозилка. Так, непоганий варіант, якщо ви плануєте використовувати продукт для приготування піци, соусів або пасти, а на нарізку заморожений сир зовсім не піде. Річ у тім, що при заморожуванні продукт втрачає свої смакові властивості.

Крім цього, забудьте про зберігання сиру в поліетиленовому пакеті. У такій "тарі" продукт зовсім не дихає, через що швидко псується. Пакети краще замінити на пергаментний папір.

Як відіпрати кухонні рушники, щоб були як нові: ТОП-3 способи, які безслідно знищать жир і бруд

неділя, 29 січень 2023, 12:12

Усім хочеться, щоб кухонні рушники якомога довше залишалися чистими і свіжими. Але як тільки ви проведете на кухні один вечір за приготуванням їжі, спохватитися не встигнете, як ваш щойно випраний рушник уже знову потребуватиме прання. Адже на кухні йо...

Перевірте власний! Номер вашого дому/квартири підкаже, яке в них буде життя

неділя, 29 січень 2023, 11:15

Кожне житло, навіть знімне, має свою атмосферу, свій настрій, запахи, звуки. Все це в тандемі відтворює загальну ауру житла і визначає, настільки затишно або незатишно в ньому буде мешканцям, передають Патріоти України. При цьому, дуже важливим момент...