Чому не варто залишати номер телефону під лобовим склом своєї автівки

Деякі автомобілісти залишають під лобовим склом свого автомобіля записку з номером мобільного телефону. Це допоможе, якщо машина, наприклад, загороджує виїзд або сталася ДТП. Проте, експерти попередили, що краще так не чинити.

Справа в тому, що номером телефону в злочинних цілях можуть користуватися шахраї. Такі випадки вже були. Номер телефону, а також реєстраційний номер автомобіля та VIN-код дозволяють зловмисникам дізнатися багато про людину та використовувати інформацію у своїх злочинних цілях.

Були випадки, коли водіям починали раптом дзвонити нібито "потерпілі" та "свідки" неіснуючого ДТП, з якого нібито вони втекли. Зловмисники вимагають гроші за мовчання, інакше погрожуючи повідомити поліцію. Якщо ви зіткнетеся з такою ситуацією, то не треба йти на поводу у шахраїв.

Ще один спосіб шахрайства з номером телефону – коли телефонна розмова обривається та відновлюється, але вже на платній лінії.

Крім того, зловмисники можуть запропонувати викупити машину. Шахрай повідомляє, що нібито бачив авто на сайті оголошень. Зрештою, автовласник повідомляє дані своєї банківської картки нібито для переказу задатку, і гроші з картки незаконно знімають.


Такої ніжної картоплі ви ще не куштували! Одна проста дія перетворить гарнір до невпізнаваності

неділя, 1 жовтень 2023, 7:16

Ідеальна варена картопля відрізняється ніжністю, розсипчастістю та наявністю приємного смаку. Для такого результату потрібно схитрувати на заключному етапі готування, пише Pixelinform, передають Патріоти України. Коли ви вже зняли картоплю з вогню і ви...

Улюблене свято українського козацтва: Покрова Пресвятої Богородиці - традиції, обряди, ворожіння

неділя, 1 жовтень 2023, 7:04

Красномовно. За часів Гетьманщини в Україні найбільше зводилось храмів саме на честь Покрова. На це свято 1943 року було оголошено і про утворення УПА, яке від самого початку вбачало в собі продовжувачкою славних козацьких традицій українського народу