
Навіть після рясної вечері нам часто хочеться десерту. Це явище має наукову назву - сенсорно-специфічна ситість, передають Патріоти України.
Доктор Міхал Вжосек пояснює: наш апетит може бути задоволений певним типом їжі, але мозок все ще «жадає» іншого смаку, текстури або запаху. Під час трапези задоволення від кожного наступного шматка зменшується, і з’являється бажання чогось нового, наприклад, солодкого.
Отже, навіть коли ми ситі, мозок може змусити нас тягнутися до десерту. Це природне явище — зайвого «шлунка для солодкого» не існує, десерт йде радше до серця.
Багато людей намагаються скоротити споживання цукру, але не завжди замислюються над факторами, які можуть впливати на харчові звички. Одним із них є якість і тривалість сну, що безпосередньо пов'язані з вибором продуктів протягом дня, передають Патріот...
Деякі популярні продукти, які багато українців щодня зберігають у холодильнику, можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком розвитку онкологічних захворювань. До такого висновку дійшли дослідники, які аналізували вплив харчування на виникнення різних ви...