Чому "плачуть" вікна взимку і що робити з цим. Лайфхак

"Сльози" вікон - це конденсат, який утворюються через те, що низькі температури контрастують з теплом усередині приміщення. Але знання цього факту не рятує від проблеми, адже високий рівень вологи може стати причиною грибка, з яким важко боротися, передають Патріоти України.

Подробиці

Досвідчені господині рекомендують взяти неочікуваний засіб, а саме наповнювач для туалету домашніх улюбленців. Гранули добре вбирають вологу, але щоб вони виглядали естетично та не розсипалися, потрібно насипати їх у панчоху.

Змінювати такі гранули варто раз на тиждень, щоб не було неприємного запаху. Зайву вологу буде вбирати панчоха, яку варто розкласти повздовж підвіконня, де власне й скапує зазвичай вода.

Лайфхак для господинь: Треба лише лимон і чайний пакетик - унітаз буде біліший за сніг (відео)

четвер, 30 березень 2023, 11:13

Для того, щоб швидко очистити унітаз від вапняного наліту, можна використовувати не лише аспірин, а й ще кілька "народних" методів, передають Патріоти України. Про один з таких засобів з використанням лимону та оцту розповідає santeplus. Для приготуван...

А ви це знали? Як зберігати банани, щоб не чорніли 15 днів - лайфхак

четвер, 30 березень 2023, 10:14

Стиглі банани, принесені з магазину, дуже швидко чорніють. Та є один секрет зберігання фруктів, який продовжить їхнє життя ще на 15 днів, передають Патріоти України. Зазвичай банани вдома всі кладуть на якусь полицю, або на стіл — у вазу з фруктами. Вп...