Чому рослини в горщиках після магазину швидко в’януть і що з цим робити

Якщо ви придбали в магазині нову кімнатну квітку, щоб вона добре прижилась та адаптувалась варто серйозно поставитись до догляду за нею, передають Патріоти України.

Якщо не придати ніякої уваги вимогам та потребам рослини, вона може зів’янути через кілька днів, та загинути згодом.

Подробиці

Помилковою є думка, що рослину в магазині добре удобрювали, та ростиме вона у вас без проблем. Перш ніж купувати квітку, вивчіть все про неї – які умови їй потрібно створити для росту, який ґрунт підійде.

Потрібно знати яку квітку ви придбали – світлолюбну чи навпаки, ту яка чудово зростатиме в мало освітленому місці.

Ще одна важлива умова для квітки, яку ви придбали – дбайливе її транспортування.
Для рослини зміна умов проживання – стрес. Тому варто не поспішати пересаджувати її одразу.

Спершу придбайте або підготуйте грунтосуміш, яка потрібна для рослини. Через кілька тижнів можна пересадити придбану рослину.

Не варто пересаджувати квітку в той ґрунт, що у вас є. Якщо в ньому багато торфу, це може не сподобатись рослині, якій такий ґрунт не підходить.

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...