Чому смартфон відключається на морозі та як вирішити проблему

Мобільник може на якийсь час перестати працювати при спробі використовувати його на відкритому повітрі, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Перед тим, як почати шукати способи вирішення проблеми, потрібно розібратися в причинах того, що відбувається.

Причина відключення смартфона

Зрозуміло, справа в низькій температурі повітря та її впливі на акумулятор. Сильний мороз призводить до зниження прохідності іонів літію. У результаті батарея не справляється із подачею напруги.

У результаті мобільний пристрій просто відключається, повертаючись до «життя» лише після того, як власник гаджета заходить до якогось будинку.

Способи вирішення проблеми

Найочевидніший варіант — це відмова від використання мобільного телефону на морозі. Стовпчики термометрів знаходяться нижче за відмітку в 0 градусів? Намагайтеся взагалі не діставати гаджет із кишені та сумки.

Щоб зробити ризик відключення смартфона мінімальним, варто придбати чохол, що утеплює, або носіть гаджет у внутрішньому кармані, поближче до тулуба, щоб він був теплим.

Особливий талісман: Навіщо носять каштан у сумці - прикмети та забобони

понеділок, 26 лютий 2024, 8:12

Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує ...

Психологічний тест за картинкою: Оберіть острів на картинці - і дізнайтеся, що робить вас щасливими

понеділок, 26 лютий 2024, 7:15

Відкрийте для себе свій рецепт щастя за допомогою нового психологічного тесту. Цей простий, але глибокий тест допоможе вам зрозуміти, що робить вас щасливими, а також визначити, які сфери вашого життя потребують покращенн, передають Патріоти України. Д...