Чому смажені пиріжки не пропікаються всередині: ТОП-3 помилки, які псують страву

Смажені пиріжки - це універсальна страва на всі випадки життя. Їх, як правило, готують з різного тіста та начинок. Втім, у процесі смаження трапляється й таке, що пиріжки недостатньо пропікаються всередині й залишаються слизькими, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала для вас інформацію та розповість, чому смажені пиріжки не пропікаються всередині та як це виправити.

Температура посуду

Перш за все, варто відзначити той факт, що будь-яку їжу потрібно смажити лише тоді, коли сковорідка добре розігрілася. Інакше у випадку з пиріжками тісто може просто-напросто не просмажитися рівномірно. Хоча, на перший погляд, вони здаватимуться приготованими.

Процес приготування

Як тільки ви добре розігріли сковорідку та виклали пиріжки, дуже важливо обрати коректний температурний режим. Якщо увімкнути сильний вогонь, то зовнішня частина пиріжка виглядатиме готовою та навіть може пригоріти, втім, всередині начинка буде сирою. Оптимальна температура для смаження – це середній вогонь.

Кришка

Багато господинь помилково вважають, що у процесі смаження пиріжки потрібно накривати кришкою. Однак, у такому випадку варто взяти до уваги появу конденсату. Через нього пиріжки вийдуть не лише сирими всередині, але й м’якими та не просмаженими ззовні.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...