
У наш час любителі пельменів їдять їх зі сметаною, майонезом, вершковим маслом і меленим перцем, а ось за часів СРСР добавки були зовсім не такі. Чому в СРСР їли пельмені з оцтом - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Чому пельмені їдять з оцтом, дуже добре знали радянські люди. Складно уявити, що тоді хтось їв їх без цієї рідини. По-перше, вибору добавок тоді особливо не було, а по-друге у оцту, крім дешевизни, є й інші плюси:
При цьому, пельмені з оцтом шкідливо їсти людям, у яких є проблеми з нирками, а також тим, хто страждає на підвищену кислотність шлунка.
Цей рецепт настільки простий, що ним можуть скористатися навіть неодружені постійно зайняті чоловіки. Потрібно лише слідувати таким крокам:
Перед тим, як пельмені покласти в тарілку відправте туди шматочок вершкового масла, а потім полийте оцтом - це додасть страві ще більшого смаку і аромату. Оцет до пельменів подають в розбавленому вигляді. На столову ложку 9-процентного оцту беруть 3 ст. л. рослинного масла, трохи солі і перцю. Суміш наливають в тарілку і вмочують пельмені.
Полуниця — одна з найулюбленіших літніх ягід, але водночас і одна з тих, що найчастіше піддаються обробці для збереження товарного вигляду під час транспортування та продажу. Через це покупці все частіше намагаються обрати не лише смачну, а й максималь...
Для мільйонів людей ранок починається з чашки кави. Проте суперечки про те, який напій корисніший — чорна кава чи еспресо — не вщухають роками. Фахівці пояснили, чим вони відрізняються та який із них містить більше кофеїну й корисних речовин, передають...