Чому взимку краще заправляти автомобіль бензином А-92, а не 95-м: ТОП-3 причини, які можуть здивувати

Досвідчені водії радять взимку використовувати бензин з нижчим октановим числом, таким як А92, замість більш високооктанових варіантів, наприклад, А95. Це обумовлене кількома причинами, пише "Твоя МАШИНА", передають Патріоти України.

Менша схильність до замерзання:

Бензин з нижчим октановим числом має нижчу температуру застигання, що робить його менш схильним до утворення парафіну в паливних системах автомобіля в холодну погоду. Це може запобігти можливим проблемам із замерзанням паливних ліній та фільтрів, що може призвести до зупинки двигуна.

Краща стартова здатність:

Бензин з нижчим октановим числом зазвичай має більш високу летючість, що сприяє легкому запуску двигуна в холодну погоду. Це особливо важливо за низьких температур, коли може виникнути проблема із запуском двигуна через погане запалювання.

Економія грошей:

Бензин із нижчим октановим числом зазвичай дешевше, ніж бензин із вищим октановим числом, таким як А95. Використання А92 замість А95 може допомогти заощадити деякі гроші під час заправки автомобіля.

Однак не всім автомобілям рекомендується використовувати бензин із нижчим октановим числом. Деякі сучасні автомобілі з висококомпресійними двигунами можуть вимагати бензин із вищим октановим числом для оптимальної роботи. Тому перед використанням бензину А92 у зимовий час рекомендується почитати посібник з експлуатації автомобіля або звернутися до фахівців.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...