Чому Wi-Fi повільний - правила розташування роутера та від чого гаджет треба тримати подалі

Однією з найдратівливіших щоденних проблем є перебої в роботі Wi-Fi або дуже повільне з’єднання, яке заважає нам нормально користуватися інтернетом, від чого часто страждає наша робота. Причин чому так відбувається безліч, проте найчастіше така повільність пов’язана з розташуванням роутера.

Перше правило установки роутер – переконайтеся, що ви розмістили його у стратегічно правильному місці, де ви отримаєте добрий сигнал. Бажано робити це далеко від деяких "паразитів", такого як телевізор, тому що його перешкоди можуть легко сповільнити маршрутизатор, пише santeplus. Однак це ще не найбільший ворог хорошого з’єднання.

Чому Wi-Fi повільно працює

Багато хто цього не підозрює, але в кожному будинку є один пристрій, який може значно погіршувати сигнал Wi-Fi. І це мікрохвильова піч. Навіть попри те, що техніка знаходиться на кухні, вона може спричинити уповільнення вашого з’єднання. Все тому, що вона використовує ту ж частоту, що і Wi-Fi (2,450 ГГц), що викликає всілякі перешкоди.

Тому важливо приділити особливу увагу розташування модему, щоб його продуктивність була дійсно оптимальною. Секрет у тому, щоб розмістити його в центрі будинку, але насамперед якомога далі від джерел енергії, які можуть уповільнити з’єднання.

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...