Чому залишаються розводи після миття підлоги та як цього уникнути - названо секрет

Кожен українець знає, що таке прибирання будинку, і багато хто дуже не любить цей процес. Найбільше мороки з підлогою, адже, напевно, у всіх таке було, коли миєш підлогу, миєш, а розводи все одно залишаються. У результаті начебто прибирали, а відчуття чистоти немає, передають Патріоти України.

Чому залишаються розводи після миття підлог - головні причини

Найчастіше причина візуально брудних підлог цілком банальна:

  • неправильно обрані засоби для миття підлоги;
  • занадто багато миючого засобу;
  • погано прибрана поверхня.

Варто не забувати, що деякі поверхні вкрай примхливі й до них потрібен особливий підхід, тому іноді простіше викликати клінінгову службу.

Як помити підлогу без розводів - основні нюанси

Перед миттям підлоги необхідно її очистити від пилу та іншого сміття. Для цього підійде пилосос або звичайний віник. Для кращого ефекту можна пройтися ще мокрою щіткою або вологим віником.

Якщо ж на підлозі є окремі великі плями, то від них краще позбутися окремо. Після видалення зайвого бруду можна мити підлогу, але в воді краще розвести нашатирний спирт або оцет. Ідеальна пропорція - 1 ст.л засобу на 1 л води.

Як правильно шваброю помити підлогу - головні правила

Після того, як підлога буде очищена та підготовлена до миття, спочатку необхідно протерти підлогу уздовж стиків з плінтусами. Експерти з прибирання радять починати миття підлоги з найчистіших ділянок й плавно переходити до більш брудних.

Шваброю необхідно робити руху у вигляді знака нескінченність або англійської літери S. Таким чином, бруд, що залишився, не буде розмазуватися по підлозі.

Швабра повинна залишатися чистою за можливістю та її важливо добре віджимати, щоб не було зайвої води на підлозі. Також не забувайте вчасно міняти воду у відрі, інакше вся праця піде нанівець, й залишаться розводи. Одразу після миття підлоги не ходіть по ній, а дайте висохнути до кінця.

Психологічний тест: Обраний візерунок розповість про ваш характер

четвер, 28 вересень 2023, 18:12

Всім цікаво побачити себе з боку, тому асоціативні тести так популярні в психології. Візерунок, що сподобався, підкаже, якою людиною ви є, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав саме на перший візерунок, то це говорить про вашу різнобічність...

Викинете у смітник усі банки: Які продукти можуть зіпсувати консервацію

четвер, 28 вересень 2023, 17:10

Консервація - відмінний спосіб зберегти смак та вітаміни овочів та фруктів на зиму. У всіх кулінарів завжди під рукою маса найрізноманітніших рецептів маринованих помідорів, огірків, овочевих салатів та незвичайного варення, передають Патріоти України...